Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra opcja dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Znajduje się w pobliżu Rewy i Gdyni. Unowocześnione oraz szykownie zaaranżowane mieszkanie pozwala każdemu poczuć się znakomicie. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w droższych hotelach, w jakich w dodatku jest zgiełk.

A można oczekiwać na znacznie większą wygodę. To dobra opcja dla osób, które uwielbiają odpoczywać w spokoju, a mimo to zależy im na niedalekiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie jest w pełni do dyspozycji gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to pokój dzienny z kuchnią, mała łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Doskonałym wyjściem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalać, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim doskonale będą czuły się równocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 m2.

Apartament ten jest idealnym wyjściem dla osób, które chcą spędzić czas wolny nad Morzem Bałtyckim, niezależnie od tego, jakie lubią czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować internetowo albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w apartamencie Mechelinki otrzymują jedno miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa też na komfort podróżowania. Apartament rezerwuje się w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie. Innowacyjny oraz komfortowy apartament z trzema sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie jest czymś obojętnym.

You may also like