Sprawne działanie wentylatorów do pyłów wyprodukowanych w Nestro powoduje, że coraz więcej właścicieli firm decyduje się na ich zakup. Dopasowując konkretne maszyny z tej kategorii trzeba zasugerować się wiadomościami takimi jak: typ czynnika transportującego, gęstość czynnika transportowanego, względna wilgotność powietrza, zawartość, koncentracja oraz rodzaj pyłu, cechy pyłu, informacje na temat tego, czy w danym miejscu jest niebezpieczeństwo wybuchu.

Wentylatory do pyłów trzeba również dobierać, mając na uwadze: stopień wymiany powietrza, ilość świeżego powietrza, prędkość przepływu przy transportowaniu pyłu. Umieszczone w katalogu charakterystyki pomagają w podjęciu decyzji o zakupie, a jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania, to może zasugerować się radami pracowników zatrudnionych w tym zakładzie. Maszyny te mają niewielkie wymiary i cicho pracują, wobec czego nie zakłócą realizowania obowiązków w konkretnym zakładzie pracy.

Takie oszczędzające energię rozwiązania sprawdzą się świetnie w licznych zakładach pracy. Zaprezentowane maszyny mogą działać w trybie jedno – , dwu – lub wielobiegunowym. Reguła funkcjonowania każdego wentylatora bazuje na tym, że pojawia się transformacja doprowadzanej energii w energię ciśnienia i prędkości, a dostarczenie takiej energii ma miejsce poprzez łopatki ulokowane w wirniku. Eksperci pomogą dobrać wentylator, kierując uwagę na przepływ powietrza a także ciśnienie. Pod uwagę wzięty jest rodzaj oraz ilość przetransportowanego materiału.

Nowoczesne, ekonomiczne i proekologiczne wentylatory produkowane są dla danego przedsiębiorstwa. Można zapoznać się z całą serią. W wentylatorach znajdują się oszczędzające energię silniki klasy IE3, o optymalnych sprawnościach i redukujące poziom hałasu w takim stopniu, na ile jest to możliwe. Zastosowane innowacje zastosowane przez Nestro powodują, że maszyny te działają sprawnie, a pracownicy nie mają kłopotów z ich obsługą.

You may also like