Zalety akumulatorów żelowych HAZE, jakie dystrybuuje marka COMSYSTEM są spore. Wszystkie wyroby, jakie można dostać w sklepie importera powstają na podstawie innowacyjnych technik. To zapewnia najwyższy stopień jakości i powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków. Marka HAZE wprowadza najwyższe standardy jakości, czyli nie ma niebezpieczeństwa, że zakupiony
Akumulator litowo-jonowy nie będzie funkcjonować jak trzeba.

Wysoka jakość i imponujące cechy związane z eksploatacją sprawiają, że oferowane akumulatory mają wszechstronne wykorzystanie, cechuje je niezawodna praca i mogą być wykorzystane w licznych dziedzinach techniki. Baterie takie stosuje się na przykład w: UPS, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach oraz licznych pozostałych dziedzinach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w której elektrolit zamieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W taki sposób wypełniana jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest możliwość wycieku elektrolitu z uszkodzonego mechanicznie akumulatora. Polepszona jest również moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niższą rezystencję wewnętrzną takiej konstrukcji.

Akumulatory żelowe mogą być zastosowane na równi w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych i w instalacjach solarnych. Ich największe zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej w trakcie działania, wyeliminowanie konieczności uzupełniania elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, wyższa odporność na maksymalne temperatury, uderzenia i wibracje, a także samowyładowanie. Z tego względu opłaca się sprawdzać, co jest w punkcie sprzedaży dostępne i zdecydować się na konkretny model, zgodnie z użyciem jakie się dla niego przewiduje. Proponowana jest dystrybucja detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać korzystnych obniżek. Wyroby te spełnią wymagania użytkowników, gdyż odpowiadają normie ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

You may also like