Użyteczne rady od wykwalifikowanych sprzedawców z firmy Luksta świadczą o tym, że są to pracownicy z kwalifikacjami, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Dlatego klienci, którzy zechcą zakupić żaluzje Olkusz wiedzą, że fachowe porady pozwolą im podjąć właściwą decyzję. Katalog jest obszerny i kiedy ktoś zajrzy do niego po raz pierwszy może nie do końca być zorientowany w tym, co wybrać.

Z tego powodu właśnie obsługa klienta doinformuje się, jakie są oczekiwania klientów: na jakim designie im zależy, w jakich pomieszczeniach mają umieszczone być ozdoby na okna, jakie jest ich główne przeznaczenie, a także jaki styl ma panować w pomieszczeniu, gdzie ozdoby takie się znajdą. Po zapoznaniu się z tym, eksperci koncentrują się na kwestiach technicznych.

Przykładowo, wezmą pod uwagę wymiary okien i miejsca przy nich, żeby doskonale dostosować żaluzje Olkusz albo inne elementy, wybrane z oferty. Ponadto, skierują uwagę na takie czynniki jak: przepuszczalność światła, estetyka, czy typ montażu. Jeśli klient na przykład nie jest zdecydowany, czy wybrać żaluzje, czy rolety, także może liczyć na wsparcie przy podjęciu tej decyzji. Wsparcie w decyzji zakupowej obowiązuje też już po doborze typu dekoracji okiennej.

Eksperci wytłumaczą, jakie cechy mają rolety: typu dzień noc, kasetowe, rzymskie, czy odbijające światło. Na takiej podstawie zleceniodawca może szybko zdecydować, jaki model może sprawdzić się w jego domu. Jeśli ktokolwiek potrzebuje moskitiery Olkusz, to także może oczekiwać, że udzielane zostaną mu porady, czym się sugerować przy tym zakupie. Każdorazowo zlecenia wykonane są na podstawie indywidualnych wyznaczników, podanych przez zleceniodawców przy pierwszym kontakcie. Po rozmowie odnośnie tego, jakie kupujący ma mieć żaluzje lub rolety pracownicy podejmują się bezpłatnej wyceny. Katalog udostępniony jest na stronie internetowej.

You may also like