Rolety plisowane na okno z punktu sprzedaży rolety.eu to zakup zalecany do wnętrz modernistycznych. Tkanina w nich składa się w charakterystyczną harmonijkę, czyli można je odsłonić od góry, ale też od dołu. Odsuwając plisę od góry można wprowadzić do wnętrza naturalne światło oraz zyskuje się więcej prywatności, zasłaniając część od dołu. Od pewnego czasu roleta plisowana są chętnie wybierane w Polsce, gdyż o wiele więcej osób docenia ich cechy a także to, jak wyglądają. Praktyczność większa niż w tradycyjnych roletach oraz ciekawy styl to walory zachęcające do zakupu.

Udostępnione produkty z takiej kategorii mogą być stworzone na wymiar, czyli prezentują się dokładnie w ten sposób, jak będzie zależeć na tym kupującemu i stuprocentowo będą dopasowane do jego pomieszczeń domowych. Konsumenci wyjątkową uwagę zwracają na serię plisy basic premium, ponieważ ma spory wybór kolorów. Tkanina plisy basic premium nie ma żadnych wzorów, co wpływa na jej uniwersalne zastosowanie, gdy chodzi o dopasowanie do określonego pomieszczenia. Do każdego koloru tkanin zamawiający może dopasować kolor aluminiowego profilu, aby roleta stworzyła w oknie spójną kompozycję.

Każda z kolekcji jest szczegółowo scharakteryzowana, dlatego kupujący nie mają problemu z tym, co w efekcie wybierać. Dla wymagających klientów zalecane są plisy okienne exclusive, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tymczasem, dla wielbicieli proekologicznych rozwiązań polecane są rolety plisowane bambusowe. Doskonale zestawiają się one ze zrobionymi z drewna dodatkami aranżacji wnętrz i wprowadzą do pomieszczenia przytulną atmosferę. Dla klientów, którym zależy na niebanalności polecana jest kolekcja rolet plisowanych z nadrukiem.

Klienci szczególnie ceniący praktyczność zdecydują się na rolety plisowane przyciemniające lub plisy o właściwościach termoizolacyjnych. Poza osłoną wnętrza przed promieniami słońca można zdecydować się na zamówienie wyrobów dopasowanych aranżacyjnie do konkretnych pokoi.

You may also like