Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST sprawiają, że konsumenci chętnie go kupują. Przede wszystkim, tynki akrylowe jest odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to również wyrób elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny argument zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może być użyty na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne i imponująca kolorystyka powodują, że klienci z chęcią zaopatrują się w ten rodzaj farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użytkowania, co powoduje, iż jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Oferowany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technologii. Dlatego będzie nadawać się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią obeznać na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. U producenta tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Konsumenci mogą zapoznać się z prezentacją na witrynie. Do ich dyspozycji pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność i szybka aplikacja dowodzą, że opłaca się wybrać ten określony preparat. W jego składzie uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku jest umieszczony.

You may also like